HaberlerGündemBoğazkaya Mahallesi'nde batık minare ve manzarası ilgi görüyor

Boğazkaya Mahallesi'nde batık minare ve manzarası ilgi görüyor

Samsun’un Bafra ilçesine bağlı Boğazkaya mahallesinde bulunan batık minare ve etrafındaki göl manzarası ilgi görmeye devam ediyor.Bafralılar ve civar il, ilçelerden gelenler gündüz çalışmanın yorgunluğunu akşam gün batımında ya balık tutarak ya da manzaraya karşı dinlenerek atıyor. Bafra Altınkaya Barajı'nın yapıldığı sıralarda sular altında kalan camiden bir tek minare kaldı.

Boğazkaya Mahallesi'nde batık minare ve manzarası ilgi görüyor
Samsun’un Bafra ilçesine bağlı Boğazkaya mahallesinde bulunan batık minare ve etrafındaki göl manzarası ilgi görmeye devam ediyor.
Bafralılar ve civar il, ilçelerden gelenler gündüz çalışmanın yorgunluğunu akşam gün batımında ya balık tutarak ya da manzaraya karşı dinlenerek atıyor. Bafra Altınkaya Barajı'nın yapıldığı sıralarda sular altında kalan camiden bir tek minare kaldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER