HaberlerGündemBitlisli 2 atlet zoru başardı, milli takıma girdi

Bitlisli 2 atlet zoru başardı, milli takıma girdi

Bitlisli atletler Ferhat Bozkurt ile Musa İşler, Artvin'de yapılan dünya dağ koşusu milli takım seçmelerinde dereceye girerek Türk Atletizm Milli Takımı'na girmeyi başardılar. Antrenör Nurettin Acar ile birlikte Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Erzurum Palan Otel'de kampa giren milli sporcular, 13-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İtalya'da yapılacak Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası'nda Bitlis’i ve Türkiye’yi temsil edecek. Elde ettikleri başarıdan ötürü mutlu ve gururlu olduklarını belirten m

Bitlisli 2 atlet zoru başardı, milli takıma girdi
Bitlisli atletler Ferhat Bozkurt ile Musa İşler, Artvin'de yapılan dünya dağ koşusu milli takım seçmelerinde dereceye girerek Türk Atletizm Milli Takımı'na girmeyi başardılar.

Antrenör Nurettin Acar ile birlikte Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Erzurum Palan Otel'de kampa giren milli sporcular, 13-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İtalya'da yapılacak Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası'nda Bitlis’i ve Türkiye’yi temsil edecek. Elde ettikleri başarıdan ötürü mutlu ve gururlu olduklarını belirten milli atletler, şampiyonada Bitlis’i ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek oradan derece ile dönme söz verdi.

Bitlisli 2 atletin mili takıma girmesinin büyük başarı ve gurur olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Bitlis’in bu alandaki başarısına dikkat çekerek, "Milli sporcularımızı yürekten kutlar, başarılar dileriz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

PKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vuruldu
SIRADAKİ HABER