HaberlerGündemBitlis Van ve Muş'ta 169 yerleşim birimi ulaşıma kapandı

Bitlis Van ve Muş'ta 169 yerleşim birimi ulaşıma kapandı

Etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Bitlis Van ve Muş'ta 169 yerleşim biriminin yolu ulaşıma kapandı.

Bitlis Van ve Muş'ta 169 yerleşim birimi ulaşıma kapandı

Bitlis'te 2 günden bu yana etkili olan yağmur, yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı. Bitlis İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ümit Kurtkan, olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde kapanan 12 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışma başlattıklarını belirtti.

Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava koşullarından dolayı Başkale'de 142, Çaldıran'da 2 ve Gürpınar'da 1 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor.

Karla mücadele ekipleri, kapalı yolların açılması için çalışma başlattı.

Muş'ta kapanan 12 köy yolunun ulaşıma açılması için İl Özel İdare ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER