HaberlerGündemBitlis, Van, Siirt ve Muş karayolları ağır vasıtalar için ulaşıma kapatıldı

Bitlis, Van, Siirt ve Muş karayolları ağır vasıtalar için ulaşıma kapatıldı

Etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Bitlis, Van, Siirt ve Muş karayollarının ağır vasıta araçlar için ulaşıma kapatıldığı bildirildi.

Bitlis, Van, Siirt ve Muş karayolları ağır vasıtalar için ulaşıma kapatıldı

Valilikten yapılan açıklamada, "Bölgemizde ve ilimiz genelinde etkili olmaya başlayan yoğun kar yağışı ve kar yağışı şiddetinin son saatlerde iyice artmasından dolayı Tatvan-Gevaş, Adilcevaz-Bitlis, Güroymak-Bitlis ve Baykan-Bitlis karayolları ağır vasıta araçlar için (tır, kamyon, çekici vb.) geçici süre ile çift taraflı olarak ulaşıma kapatılmıştır. Diğer araçlarımızın ise seyir güvenliğinin tehlikeye düşmemesi ve yolların kapanmaması için kurallara riayet etmesi gerekmektedir. Vatandaşlarımızın da zorunlu olmadıkça yola çıkmaması önemle duyurulur." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Kur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorKur’an-ı Kerim aşkı yaş sınırı tanımıyorGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezasıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyor28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldü
SIRADAKİ HABER