HaberlerGündemBitlis'te uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Bitlis'te uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Tatvan ilçesinde İ.A. isimli şüphelinin üzerinde ve iş yerinde yapılan aramada, silah ve uyuşturucu ele geçirildiği bildirildi.

Bitlis'te uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Valilikten yapılan açıklamada, "Emniyet Müdürlüğü Tatvan Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce 3 Ocak'ta İ.A. isimli şüphelinin iş yeri ve üzerinde yapılan aramalarda; bir parça halinde daralı ağırlığı 0,40 gram metamfetamin maddesi, 3 parça halinde daralı ağırlığı 10,82 gram esrar maddesi, 12 adet uyarıcı hap, bir adet kurusıkıdan bozma blow mini mod 2003 marka tabanca ele geçirilmiştir. Şüpheli hakkında gerekli adli işlemler başlatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER