HaberlerGündemBitlis'te tüm köy yolları ulaşıma açıldı

Bitlis'te tüm köy yolları ulaşıma açıldı

Kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 125 köy yolunun ulaşıma açılmasıyla birlikte il genelinde kapalı köy yolları kalmadı.

Bitlis'te tüm köy yolları ulaşıma açıldı

Aralıklarla etkili olan yoğun kar ve tipi nedeniyle ulaşımda aksaklıklar meydana geldi. Hava sıcaklıkları düşerken, göletler buz tuttu.

Kar yağışı yerini güneşli havaya bırakmasıyla birlikte Özel İdare ve belediye ekipleri karla mücadele çalışmalarını tamamladı.

Bitlis İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ümit Kurtkan, olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde kapanan köy yollarının tamamının ulaşıma açılmasıyla kapalı yerleşim birim yollarının kalmadığını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER