HaberlerGündemBitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Bitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Bitlis merkez, Tatvan, Güroymak ve Mutki ilçeleri ile İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinde eş zamanlı yapılan operasyonda gözaltına alınan 9 PKK mensubundan 2'si tutuklanırken, 7'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

Bitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Valilikten yapılan açıklamada "PKK/KCK Terör Örgütüne Üye Olma suçlamasıyla 9 Şubat'ta ilimiz Merkez, Tatvan, Güroymak ve Mutki ilçeleri ile İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinde eş zamanlı olarak icra edilen operasyon neticesinde yakalanan adli makamlara sevki sağlanan 9 şahıstan H.T, Ş.T, C.İ, A.Y, L.B, T.B. ve E.Y. isimli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest kalırken, Ş.Ç. ve M.P. isimli şahıslar tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER