HaberlerGündemBitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Bitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Bitlis merkez, Tatvan, Güroymak ve Mutki ilçeleri ile İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinde eş zamanlı yapılan operasyonda gözaltına alınan 9 PKK mensubundan 2'si tutuklanırken, 7'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

Bitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Valilikten yapılan açıklamada "PKK/KCK Terör Örgütüne Üye Olma suçlamasıyla 9 Şubat'ta ilimiz Merkez, Tatvan, Güroymak ve Mutki ilçeleri ile İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinde eş zamanlı olarak icra edilen operasyon neticesinde yakalanan adli makamlara sevki sağlanan 9 şahıstan H.T, Ş.T, C.İ, A.Y, L.B, T.B. ve E.Y. isimli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest kalırken, Ş.Ç. ve M.P. isimli şahıslar tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER