HaberlerGündemBitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Bitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Bitlis merkez, Tatvan, Güroymak ve Mutki ilçeleri ile İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinde eş zamanlı yapılan operasyonda gözaltına alınan 9 PKK mensubundan 2'si tutuklanırken, 7'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

Bitlis'te PKK operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Valilikten yapılan açıklamada "PKK/KCK Terör Örgütüne Üye Olma suçlamasıyla 9 Şubat'ta ilimiz Merkez, Tatvan, Güroymak ve Mutki ilçeleri ile İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinde eş zamanlı olarak icra edilen operasyon neticesinde yakalanan adli makamlara sevki sağlanan 9 şahıstan H.T, Ş.T, C.İ, A.Y, L.B, T.B. ve E.Y. isimli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest kalırken, Ş.Ç. ve M.P. isimli şahıslar tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategoriİstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategoriMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruzBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruz​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldı​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldıMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER