HaberlerGündemBitlis'te park halindeki iş makinesi alev aldı

Bitlis'te park halindeki iş makinesi alev aldı

Bitlis'in Tatvan ilçesinde, henüz belirlenmeyen bir nedenle evin önünde park halinde olan bir iş makinesinde gece saatlerinde yangın çıktı.

Bitlis'te park halindeki iş makinesi alev aldı

Edinilen bilgiye göre, Tatvan ilçesi Ergezen Mahallesi Hidayet Sokakta bir evin önünde park halindeki iş makinesinde yangın çıktı.

Yangını görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine giden Tatvan Belediyesi itfaiye ekipleri, alev alan iş makinesine müdahale ederek yangını söndürdü. Yangında can kaybı yaşanmazken, iş makinesi kullanılmaz hale geldi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER