HaberlerGündemBitlis'te kar yağışının durmasıyla hayat normale döndü

Bitlis'te kar yağışının durmasıyla hayat normale döndü

Yaklaşık bir haftadır kentte aralıksız etkili olan yoğun kar yağışıyla durma noktasına gelen hayat, yağışların durmasıyla yeniden normalle döndü.

Bitlis'te kar yağışının durmasıyla hayat normale döndü

Kar yağışının ardından başlatılan karla mücadele çalışması aralıksız sürüyor. Belediye ekipleri tarafından kent merkezindeki ana ve ara arterler ile mahalle yollarının açılması ve genişletilmesi çalışması sürerken, şehir merkezinde biriken kar kütleleri kamyonlarla şehir dışına taşınıyor.

Bitlis İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ümit Kurtkan, kar yağışı nedeniyle kapalı olan 214 köy yolunun yeniden ulaşıma açılması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER