HaberlerGündemBitlis'te 91 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis'te 91 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis polisi tarafından il merkezinde durdurulan bir kamyonun içerisinde bulunan 91 düzensiz göçmen yakalanırken, olayla ilgili S.Ç. isimli şüpheli gözaltına alındığı bildirildi.

Bitlis'te 91 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada "Bitlis Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğümüzce düzensiz göçmenlere ve göçmen kaçakçılarına yönelik yapılan çalışmalarda, 11 Mart'ta il merkezinde durdurulan bir kamyon içerisinde bulunan toplam 91 düzensiz göçmen ve bu göçmen sevkiyatındaki organizasyon içerisinde bulunan S.Ç. isimli şüpheli yakalanmıştır. Yakalanan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER