HaberlerGündemBitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandı

Polis tarafından yapılan çalışmada yasa dışı yollarla ülkeye giriş yapan 83 düzensiz göçmen yakalandı. 7 organizatör gözaltına alındı.

Bitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandı

Valilikten yapılan açıklamada "Bitlis Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğümüz ile Tatvan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce il merkezi ve Tatvan ilçemizde düzensiz göçmenlere ve göçmen kaçakçılarına yönelik yapılan çalışmalarda, 83 düzensiz göçmen ve bu göçmen sevkiyatındaki organizasyon içerisinde bulunan M.K, C.P, K.K, M.Ö, İ.Ö, H.Ö. ve N.İ. isimli 7 şüpheli yakalanmıştır. Yakalanan şüpheliler Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER