HaberlerGündemBitlis'te 36 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis'te 36 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis polisi tarafından il merkezinde durdurulan bir kamyonun içerisinde bulunan 36 düzensiz göçmen yakalanırken, olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındığı bildirildi.

Bitlis'te 36 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada "Bitlis Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğümüzce düzensiz göçmenlere ve göçmen kaçakçılarına yönelik yapılan çalışmalarda, 16 Mart'ta il merkezinde durdurulan bir kamyonet içerisinde bulunan 36 düzensiz göçmen ve bu göçmen sevkiyatındaki organizasyon içerisinde bulunan M.Ş.K, N.O. ve S.G. isimli 3 şüpheli yakalanmıştır.   Yakalanan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER