HaberlerGündemBitlis'te 29 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis'te 29 düzensiz göçmen yakalandı

Polis tarafından durdurulan bir minibüste yapılan 29 düzensiz göçmen yakalanırken, olayla ilgili A.T. isimli şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Bitlis'te 29 düzensiz göçmen yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce düzensiz göçmenlere ve göçmen kaçakçılarına yönelik yapılan çalışmalarda, durdurulan bir minibüs içerisinde bulunan toplam 29 düzensiz göçmen ve bu göçmen sevkiyatındaki organizasyon içerisinde bulunan A.T. isimli şüpheli yakalanmıştır.   Yakalanan şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER