HaberlerGündemBitlis'te 29 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis'te 29 düzensiz göçmen yakalandı

​Tatvan polisi tarafından durdurulan bir minibüste 29 düzensiz göçmen yakalanırken, araç şoförü A.Y. isimli şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Bitlis'te 29 düzensiz göçmen yakalandı

Valilikten yapılan açıklamada "Bitlis Emniyet Müdürlüğü Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce Tatvan İlçemizde durdurulan bir minibüs içerisinde bulunan toplam 29 düzensiz göçmen ve bu göçmen sevkiyatındaki organizasyon içerisinde bulunan araç sürücüsü A.Y. isimli şüpheli yakalanmıştır. Yakalanan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Gözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakGözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor
SIRADAKİ HABER