HaberlerGündemBitlis'te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

Bitlis'te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

İki günden buyana aralıklarla etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 224 köy yolundan 137'si yeniden ulaşıma açıldı.

Bitlis'te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

Bitlis İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ümit Kurtkan, olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde kapanan köy yollarının yeniden ulaşıma açılması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Ekiplerin gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Kurtkan, yoğun kar yağışı nedeniyle hâlâ kapalı olan 87 köy yollunun en kısa sürede açılması için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER