HaberlerGündemBitlis'te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

Bitlis'te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

İki günden buyana aralıklarla etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 224 köy yolundan 137'si yeniden ulaşıma açıldı.

Bitlis'te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

Bitlis İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ümit Kurtkan, olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde kapanan köy yollarının yeniden ulaşıma açılması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Ekiplerin gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Kurtkan, yoğun kar yağışı nedeniyle hâlâ kapalı olan 87 köy yollunun en kısa sürede açılması için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyuldu
SIRADAKİ HABER