HaberlerGündemBitlis'te 10 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Bitlis'te 10 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Polis tarafından durdurulan bir araçta yapılan aramada 10 kilo 600 gram metamfetamin ele geçirilirken, olayla ilgili bir şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Bitlis'te 10 kilo uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Bitlis Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, 25 Mart'ta durdurulan bir araç içerisinde yapılan arama neticesinde, 19 paket halinde daralı ağırlığı 10 kilo 600 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen E.D. isimli şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER