HaberlerGündemBitlis kırsalında silah ve mühimmat ele geçirildi

Bitlis kırsalında silah ve mühimmat ele geçirildi

Bitlis kırsalında PKK mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyon kapsamında 6 adet mağara tespit edilirken, havan mühimmatı ve silah ele geçirildiği bildirildi.

Bitlis kırsalında silah ve mühimmat ele geçirildi

Kayalıbağ köy kırsalında "Şehit Uzman Jandarma VI. Kademe Çavuş Eyup Fidan 2021-09" operasyonu gerçekleştirildiği belirtilen valilik açıklamasında, 6 adet mağara ve bir adet 60 milimetre havan mühimmatı ele geçirildiği belirtildi.

Kısıklı köy kırsalında gerçekleştirilen "Şehit Jandarma Er Hüseyin Uslu 2021-10" operasyonunda ise ağaç kovuğu içerisinde 2 adet el bombası, 2 adet tabanca, 2 adet tabanca şarjörü, 20 adet 7,65 milimetre çapında fişek ve 2 adet tabanca kılıfı ele geçirildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden 4 il için kar ve çığ uyarısıMeteorolojiden 4 il için kar ve çığ uyarısıŞırnak’ta PKK ve FETÖ operasyonu: Bir tutuklamaŞırnak’ta PKK ve FETÖ operasyonu: Bir tutuklamaBir milyon sürücü belgesi kimlik kartına yüklendiBir milyon sürücü belgesi kimlik kartına yüklendiŞanlıurfa'da sosyal medyada PKK propagandası yapan 8 şüpheli yakalandıŞanlıurfa'da sosyal medyada PKK propagandası yapan 8 şüpheli yakalandıAnkara'da uyuşturucu operasyonları: 45 tutuklamaAnkara'da uyuşturucu operasyonları: 45 tutuklama
SIRADAKİ HABER