HaberlerGündemBitlis kırsalında silah ve mühimmat ele geçirildi

Bitlis kırsalında silah ve mühimmat ele geçirildi

Bitlis kırsalında PKK mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyon kapsamında 6 adet mağara tespit edilirken, havan mühimmatı ve silah ele geçirildiği bildirildi.

Bitlis kırsalında silah ve mühimmat ele geçirildi

Kayalıbağ köy kırsalında "Şehit Uzman Jandarma VI. Kademe Çavuş Eyup Fidan 2021-09" operasyonu gerçekleştirildiği belirtilen valilik açıklamasında, 6 adet mağara ve bir adet 60 milimetre havan mühimmatı ele geçirildiği belirtildi.

Kısıklı köy kırsalında gerçekleştirilen "Şehit Jandarma Er Hüseyin Uslu 2021-10" operasyonunda ise ağaç kovuğu içerisinde 2 adet el bombası, 2 adet tabanca, 2 adet tabanca şarjörü, 20 adet 7,65 milimetre çapında fişek ve 2 adet tabanca kılıfı ele geçirildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER