HaberlerGündemBitlis Belediyesinden ödüllü "Logo Tasarım Yarışması"

Bitlis Belediyesinden ödüllü "Logo Tasarım Yarışması"

Bitlis Belediyesi, kurumsal logosunu değiştirmek için ödüllü “Logo Tasarım Yarışması” düzenliyor.

Bitlis Belediyesinden ödüllü "Logo Tasarım Yarışması"

Yarışmada birinci gelen eser sahibine 7 bin 500 TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye 2 bin TL, dördüncü ve beşinciye bin TL ödül verilecek.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, kadim tarihine ve kültürüne dikkat çekti.

Tanğlay, "Kentimiz ve halkımız için iyi işler çıkardığımıza inanıyoruz. Bitlis’imiz zaten köklü tarihi ve tarihi eserleriyle bir açık hava müzesi adeta. Medeniyetlere beşiklik etmiş olmasından gelen birikimle oluşan kadim kültürü ve muhteşem doğasıyla bir yeryüzü cenneti. Biz kentimizi seviyoruz ve sevdiğimiz için de her şeyin en iyisine layık görüyoruz. Marka ve kurumsal kimlik çalışmamızı da olabilecek en güzel şekilde yapmak için yarışma düzenleme kararı aldık. Bu yarışma sonucunda karar kılacağımız logonun Bitlis’i temsil eder nitelikte, tarihsel, kültürel ve geleneksel simgelerinin modern yorumunu içermesini istiyoruz. Yarışma ile oluşacak sinerji ve ortak akılla varılacak sonucun kentimize artı değer katacağına inanıyoruz." dedi.

Tanğlay, yarışma başvurusu ve başvuru koşulları için gerekli bilgiler www.bitlis.bel.tr internet sitesinde yer aldığını kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER