HaberlerGündemBitlis Belediyesinden maske ve mesafe denetimi

Bitlis Belediyesinden maske ve mesafe denetimi

Bitlis Belediyesi zabıta ekipleri, il merkezinde bakkal, pastane, çay ocakları, lokanta ve marketlerde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı.

Bitlis Belediyesinden maske ve mesafe denetimi

Denetimlerde maske ve mesafeye uymayan vatandaş ile esnaflar uyarıldı. Denetimler hakkında açıklamada bulunan Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tağlay, halkın sağlığı için denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini belirtti.

Tanğlay "Belediye zabıta ekiplerimiz, şehir merkezinin en işlek cadde ve sokaklarında maske ve sosyal mesafe denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Bugünde ekiplerimiz, esnaflarımız başta olmak üzere umuma açık bölgelerde maske, mesafe ve hijyen denetimi yaptı. Yapılan denetimlerde kurallara uyulması ve duyarlı davranılması hususunda uyarılarda bulunuldu. Denetimlerimiz periyodik olarak devam edecek. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER