HaberlerGündemBitlis Belediyesi tiyatro ekibinden gösteri

Bitlis Belediyesi tiyatro ekibinden gösteri

Bitlis Belediyesi tiyatro topluluğu ekibi, 57'nci Kütüphane Haftası kutlama ekinlikleri kapsamında İl Halk Kütüphanesi'nde gösteri düzenledi.

Bitlis Belediyesi tiyatro ekibinden gösteri

Bitlis Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Tiyatro ekibi, İl Halk Kütüphanesi Salonu'nda, kütüphanede ders çalışan yetişkin ve öğrencilere, ders çalışmanın önemini anlatan kısa bir tiyatro etkinliği düzenledi.

Bitlis İl Halk Kütüphanesi gösteri salonunda düzenlenen 57'nci Kütüphane Haftası programında, Bitlis Belediyesine bağlı ekipler, kitap sevgisi ve okumanın toplum için değer ve önemini anlatan tiyatro oyunu sahneledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER