HaberlerGündemBitlis Belediyesi tiyatro ekibinden gösteri

Bitlis Belediyesi tiyatro ekibinden gösteri

Bitlis Belediyesi tiyatro topluluğu ekibi, 57'nci Kütüphane Haftası kutlama ekinlikleri kapsamında İl Halk Kütüphanesi'nde gösteri düzenledi.

Bitlis Belediyesi tiyatro ekibinden gösteri

Bitlis Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Tiyatro ekibi, İl Halk Kütüphanesi Salonu'nda, kütüphanede ders çalışan yetişkin ve öğrencilere, ders çalışmanın önemini anlatan kısa bir tiyatro etkinliği düzenledi.

Bitlis İl Halk Kütüphanesi gösteri salonunda düzenlenen 57'nci Kütüphane Haftası programında, Bitlis Belediyesine bağlı ekipler, kitap sevgisi ve okumanın toplum için değer ve önemini anlatan tiyatro oyunu sahneledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER