HaberlerGündemBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi, iki gündür kentte devam eden kar yağışında kapanan ana ve ara arterlerdeki yolları ulaşmaya çalışıyor.

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bir yanda cadde ve sokaklar iş makineleri yardımıyla temizlenirken bir yandan da tuzlama çalışmaları yapılıyor. Yayaların kullandığı kaldırımlarda da karla mücadele çalışması sürüyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yoğun kar yağışı nedeniyle ekiplerin aralıksız çalıştığını söyledi.

Tanğlay, "Ekiplerimiz gece boyu greyder, kepçe, kar küreme araçlarıyla karla mücadele çalışmasını yaparak ara arterler dahil olmak üzere, kent merkezindeki tüm yolları açmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Yoğun mesai içerisinde olan tüm çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar dilerken, kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER