HaberlerGündemBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi, iki gündür kentte devam eden kar yağışında kapanan ana ve ara arterlerdeki yolları ulaşmaya çalışıyor.

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bir yanda cadde ve sokaklar iş makineleri yardımıyla temizlenirken bir yandan da tuzlama çalışmaları yapılıyor. Yayaların kullandığı kaldırımlarda da karla mücadele çalışması sürüyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yoğun kar yağışı nedeniyle ekiplerin aralıksız çalıştığını söyledi.

Tanğlay, "Ekiplerimiz gece boyu greyder, kepçe, kar küreme araçlarıyla karla mücadele çalışmasını yaparak ara arterler dahil olmak üzere, kent merkezindeki tüm yolları açmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Yoğun mesai içerisinde olan tüm çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar dilerken, kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER