HaberlerGündemBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi, iki gündür kentte devam eden kar yağışında kapanan ana ve ara arterlerdeki yolları ulaşmaya çalışıyor.

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor

Bir yanda cadde ve sokaklar iş makineleri yardımıyla temizlenirken bir yandan da tuzlama çalışmaları yapılıyor. Yayaların kullandığı kaldırımlarda da karla mücadele çalışması sürüyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yoğun kar yağışı nedeniyle ekiplerin aralıksız çalıştığını söyledi.

Tanğlay, "Ekiplerimiz gece boyu greyder, kepçe, kar küreme araçlarıyla karla mücadele çalışmasını yaparak ara arterler dahil olmak üzere, kent merkezindeki tüm yolları açmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Yoğun mesai içerisinde olan tüm çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar dilerken, kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER