HaberlerGündemBirçok suçtan aranan şüpheli 8 farklı sahte kimlikle yakalandı

Birçok suçtan aranan şüpheli 8 farklı sahte kimlikle yakalandı

Gaziantep’te “kapkaç, hırsızlık, uyuşturucu madde bulundurma ve kullanma, başkasına ait kimlik bilgilerini kullanmak ve resmi belgede sahtecilik” suçlarından aranan şüpheli tutuklandı.

Birçok suçtan aranan şüpheli 8 farklı sahte kimlikle yakalandı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, birçok suçtan aranan ve 8 farklı sahte kimlikle yakalanan şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtildi.

İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği bildirildi.

Öte yandan zanlının farklı tarih ve mekanlarda gerçekleştirdiği hırsızlık olayları ise güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER