HaberlerGündemBirçok suçtan aranan şüpheli 8 farklı sahte kimlikle yakalandı

Birçok suçtan aranan şüpheli 8 farklı sahte kimlikle yakalandı

Gaziantep’te “kapkaç, hırsızlık, uyuşturucu madde bulundurma ve kullanma, başkasına ait kimlik bilgilerini kullanmak ve resmi belgede sahtecilik” suçlarından aranan şüpheli tutuklandı.

Birçok suçtan aranan şüpheli 8 farklı sahte kimlikle yakalandı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, birçok suçtan aranan ve 8 farklı sahte kimlikle yakalanan şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtildi.

İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği bildirildi.

Öte yandan zanlının farklı tarih ve mekanlarda gerçekleştirdiği hırsızlık olayları ise güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER