HaberlerGündemBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybetti

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybetti

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybettiler.

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybetti

Olay, akşam saatlerinde Yavuz Selim Mahallesi TOKİ konutlarında meydana geldi. İddiaya göre, Hüseyin Ördek ile dini nikahlı eşi Nergiz Beyaz çifti arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesiyle çift birbirlerini bıçakladı. 7 yaşındaki çocuklarının çığlıklarıyla durumdan haberdar olan komşuları, polis ile 112'yi aradı.

Bıçakla kavga da ağır yaralanan çift, ambulanslarla Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen Ördek ile Beyaz çiftçi kurtarılamayarak hayatını kaybettiler.

Çiftin cenazeleri otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumuna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Lübnan Ordusu’na yiyecek ve temizlik ürünü gönderildiLübnan Ordusu’na yiyecek ve temizlik ürünü gönderildiIrak'taki operasyonda çok sayıda mühimmat ele geçirildiIrak'taki operasyonda çok sayıda mühimmat ele geçirildiAlev alan transit kullanılmaz hale geldiAlev alan transit kullanılmaz hale geldiCoronavirus nedeniyle Türkiye'de 69 kişi daha hayatını kaybettiCoronavirus nedeniyle Türkiye'de 69 kişi daha hayatını kaybettiTrafik denetimleri gerçekleştirildiTrafik denetimleri gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER