HaberlerGündemBir hafta önce ortadan kaybolan oto galericinden haber alınamıyor

Bir hafta önce ortadan kaybolan oto galericinden haber alınamıyor

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bir hafta önce ortadan kaybolan ve otomobili terk edilmiş halde bulunan oto galericiden bir haftadır haber alınamıyor.

Bir hafta önce ortadan kaybolan oto galericinden haber alınamıyor

Bir hafta önce ortadan kaybolan oto galericinden haber alınamıyor

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bir hafta önce ortadan kaybolan ve otomobili terk edilmiş halde bulunan oto galerici, yakınları ve polis tarafından her yerde aranıyor.

Olay, Sırrın Mahallesi'nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, 23 Mart 2021 tarihinde aracı ile işyerinden çıkan 4 çocuk sahibi oto galerici İbrahim Halil Tutak, akşam eve dönmedi.

Tutak'ın yakınları, polise başvurarak kayıp ihbarında bulundu. Polis tarafından başlatılan arama çalışmalarında, kaybolan şahsa ait otomobil, Sadun Paşa Bulvarı üzerinde bulunan özel bir okulun yakınlarında terk edilmiş halde bulundu. Polis tarafından otomobil içerisinde yapılan incelemede ön koltukta otomobile ait anahtar bulundu.

İLKHA'ya açıklama yapan Tutak'ın kayını Salih Özbey, eniştesinin hayatından endişe ettiklerini belirterek, " Eniştem iş yerinden çıktıktan sonra otomobiline binerek gidiyor. Aracını kullanırken seyir halindeyken telefonla kardeşi ile konuşuyor. Kardeşi ile telefonla konuştuğu sırada 'kapat telefonu' sesi duyuluyor ve telefon aniden kapanıyor. Enişteme ait araç, özel bir okulun yanında terk edilmiş halde bulunuyor. O günden beri eniştemden haber alınamadı. Eniştemin kaçırılmış olduğunu düşünüyor ve hayatından endişe ediyoruz. Yetkililerden eniştemi bulmalarını istiyoruz."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER