HaberlerGündemBinlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildi

Binlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildi

Ticaret Bakanlığı, İstanbul’da gerçekleştirilen operasyonda 6 bin 100 şişe sahte parfüm ve 73 kilogram nargile tününü ele geçirildiğini açıkladı.

Binlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildi

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Erenköy Gümrük Müdürlüğü sahasında durdurulan yabancı plakalı tırda yapılan aramada tırın yasal yükünün arasına gizlenmiş vaziyette toplam 6 bin 100 şişe sahte parfüm ve 73 kilogram nargile tütünü ele geçirildi." denildi.

Açıklamada, piyasa değeri yaklaşık 350 bin lira olan ve marka ürünleri taklit edilerek üretilen sahte parfümler ile halk sağlığını tehdit eden nargile tütününe el konulduğu ifade edildi. 

 Sorumlular hakkında soruşturma başlatıldı. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER