HaberlerGündemBinlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildi

Binlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildi

Ticaret Bakanlığı, İstanbul’da gerçekleştirilen operasyonda 6 bin 100 şişe sahte parfüm ve 73 kilogram nargile tününü ele geçirildiğini açıkladı.

Binlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildi

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Erenköy Gümrük Müdürlüğü sahasında durdurulan yabancı plakalı tırda yapılan aramada tırın yasal yükünün arasına gizlenmiş vaziyette toplam 6 bin 100 şişe sahte parfüm ve 73 kilogram nargile tütünü ele geçirildi." denildi.

Açıklamada, piyasa değeri yaklaşık 350 bin lira olan ve marka ürünleri taklit edilerek üretilen sahte parfümler ile halk sağlığını tehdit eden nargile tütününe el konulduğu ifade edildi. 

 Sorumlular hakkında soruşturma başlatıldı. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER