HaberlerGündemBingöl"de Bir Kamyon Dolusu Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Bingöl"de Bir Kamyon Dolusu Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Bingöl polisi tarafından yol kontrolünde durdurularak aranan bir kamyonda 73 bin 930 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Bingöl"de Bir Kamyon Dolusu Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Bingöl polisi tarafından yol kontrolünde durdurularak aranan bir kamyonda 73 bin 930 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Bingöl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Muş-Bingöl karayolu üzerindeki Kervansaray mevkiinde durdurulan bir kamyonda arama yapıldı. Yapılan aramada değişik markalarda toplam 73 bin 930 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Olay ile ilgili olarak yakalanan İ.F. ve M.F. isimli şahısların aynı gün adli makamlara sevk edildikleri öğrenilirken, bu olayla birlikte 2013 yılında meydana gelen 39 ayrı kaçakçılık olayında 204 bin 957 paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı
SIRADAKİ HABER