HaberlerGündemBingöl kırsalında 218 kilogram toz esrar ele geçirildi

Bingöl kırsalında 218 kilogram toz esrar ele geçirildi

Bingöl Valiliği, Genç ilçesi kırsalında bir evin ağılında 3 kilo esrar ile evin müştemilatının bulunduğu dere yatağında gömülü vaziyette 215 kilo toz esrarın ele geçirildiğini bildirdi.

Bingöl kırsalında 218 kilogram toz esrar ele geçirildi

10 Şubat günü Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalındaki bir adrese yapılan operasyonda toplamda 218 kilogram toz esrar ele geçirilirken olaya ilişkin bir şüpheli gözaltına alındı.

Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Bingöl İl Jandarma Komutanlığı; 10 Şubat 2021 tarihinde Bingöl İli Genç ilçesi kırsalında bir adrese adli makamlardan alınan arama kararıyla operasyon icra edilmiştir. Operasyon icra edilen adres ve müştemilatında yapılan aramada uyuşturucu madde tespit köpeklerinin aramada tepki vermesi üzerine şüphelinin hayvan ağılının bulunduğu samanların arasında 2 kilogram toz esrar, evinde 1 kilogram skunk esrar ve evin müştemilatının bulunduğu dere yatağında ise gömülü vaziyette 215 kilogram toz esrar maddesi olmak üzere toplam 218 kilogram toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili bir şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER