HaberlerGündemBingöl kırsalında 218 kilogram toz esrar ele geçirildi

Bingöl kırsalında 218 kilogram toz esrar ele geçirildi

Bingöl Valiliği, Genç ilçesi kırsalında bir evin ağılında 3 kilo esrar ile evin müştemilatının bulunduğu dere yatağında gömülü vaziyette 215 kilo toz esrarın ele geçirildiğini bildirdi.

Bingöl kırsalında 218 kilogram toz esrar ele geçirildi

10 Şubat günü Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalındaki bir adrese yapılan operasyonda toplamda 218 kilogram toz esrar ele geçirilirken olaya ilişkin bir şüpheli gözaltına alındı.

Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Bingöl İl Jandarma Komutanlığı; 10 Şubat 2021 tarihinde Bingöl İli Genç ilçesi kırsalında bir adrese adli makamlardan alınan arama kararıyla operasyon icra edilmiştir. Operasyon icra edilen adres ve müştemilatında yapılan aramada uyuşturucu madde tespit köpeklerinin aramada tepki vermesi üzerine şüphelinin hayvan ağılının bulunduğu samanların arasında 2 kilogram toz esrar, evinde 1 kilogram skunk esrar ve evin müştemilatının bulunduğu dere yatağında ise gömülü vaziyette 215 kilogram toz esrar maddesi olmak üzere toplam 218 kilogram toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili bir şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER