HaberlerGündemBingöl'de sahte para ve toz esrar ele geçirildi

Bingöl'de sahte para ve toz esrar ele geçirildi

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından Genç ilçesi kırsalında bir araçta yapılan aramada 3 kilogram esrar ve 2 bin TL sahte para ele geçirildi.

Bingöl'de sahte para ve toz esrar ele geçirildi

Konuya ilişkin Bingöl Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Bingöl İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince "Uyuşturucu madde kullanmaktan, uyuşturucu madde imal ve ticaretten, yasadışı ekim, tehdit, hırsızlık, yalan beyanda bulunmak, yalan tanıklık" suçlarından kaydı bulunan ve aranan şahsın yakalanmasına yönelik bölgede istihbarı çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.

Açıklamada, "Şahıs, yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde 25 Kasım Çarşamba günü Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalında araç seyir halindeyken 'DUR' ihtarında bulunulmuş, yapılan tüm ikazlara rağmen durmayarak 10-15 kilometrelik fiziki takip sonucunda kaçan araç yakalanmıştır." denildi.

Açıklamanın devamında, "Yapılan üst aramasında 2 paket halinde 3 kilogram toz esrar ve 2 bin TL sahte para ele geçirilerek 2 şüpheli gözaltına alınmıştır. Şahıs çıkarıldığı adli makamlar tarafından tutuklanarak Bingöl M Tipi Kapalı Cezaevi'ne konulmuştur." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER