HaberlerGündemBingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Dünden bu yana il genelinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kapanan köy yollarının açılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Belediye ekipleri kent merkezinde kapanan ana ve ara arterlerdeki yolları ulaşıma açmak için çalışma başlatırken, İl Özel İdare ekipleri de köy yollarını açıyor.

Yüksek kesimlerde kar kalınlığı 50 santimetreyi aştı. Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı karla mücadele ekiplerinin aralıksız çalışma yapmaya devam ettiklerini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER