HaberlerGündemBingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Dünden bu yana il genelinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kapanan köy yollarının açılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Belediye ekipleri kent merkezinde kapanan ana ve ara arterlerdeki yolları ulaşıma açmak için çalışma başlatırken, İl Özel İdare ekipleri de köy yollarını açıyor.

Yüksek kesimlerde kar kalınlığı 50 santimetreyi aştı. Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı karla mücadele ekiplerinin aralıksız çalışma yapmaya devam ettiklerini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER