HaberlerGündemBingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Dünden bu yana il genelinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kapanan köy yollarının açılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandı

Belediye ekipleri kent merkezinde kapanan ana ve ara arterlerdeki yolları ulaşıma açmak için çalışma başlatırken, İl Özel İdare ekipleri de köy yollarını açıyor.

Yüksek kesimlerde kar kalınlığı 50 santimetreyi aştı. Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı karla mücadele ekiplerinin aralıksız çalışma yapmaya devam ettiklerini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Otomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır
SIRADAKİ HABER