HaberlerGündemBingöl'de çok sayıda bıçak ele geçirildi

Bingöl'de çok sayıda bıçak ele geçirildi

Bingöl Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan şüphelinin evinde yapılan aramada çok sayıda bıçak ele geçirildi.

Bingöl'de çok sayıda bıçak ele geçirildi

Konuya dair Valilikten yapılan açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında çalışma başlatıldığı belirtildi.

"Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet" suçları ile ilgili bir olaya karıştığı tespit edilen S.B, ekipler tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alındı.

Şüphelinin evinde yapılan aramada, 5 muşta, çeşitli marka ve modellerde 17 bıçak, biri oluklu 2 balta, komando bıçağı, kama, 3 sustalı bıçak, kurusu sıkı tabanca ve mühimmatı ile havalı tabanca ve mühimmatı ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin, çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER