HaberlerGündemBingöl'de 2 araç kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

Bingöl'de 2 araç kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

Genç-Bingöl Karayolu Çayağzı köyü mevkiinde meydana gelen trafik kazasında, bir kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Bingöl'de 2 araç kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

Edinilen bilgilere göre, Genç ilçesinden Bingöl istikametine doğru seyir halindeki Nimetullah Parlak idaresindeki 34 NY 4370 plakalı araç ile karşı yönden gelen 39 FL 720 plakalı araç kafa kafaya çarpıştı.

Bir aracın hurdaya döndüğü, bir aracın da parçalanarak tarlaya savrulduğu feci kazada, araç içerisinde bulunan Eyüp Tangüneş hayatını kaybederken, Uğur Ç. ile Nimetullah Parlak ise yaralandı.

Bingöl Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Uğur Ç'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER