HaberlerGündemBiber gazıyla akaryakıt istasyonu soyuldu

Biber gazıyla akaryakıt istasyonu soyuldu

Çanakkale'de bir akaryakıt istasyonundaki görevliyi biber gazıyla etkisiz hale getiren kişiler, kasadan 5 bin TL civarında para alarak kaçtı.

Biber gazıyla akaryakıt istasyonu soyuldu
Çanakkale'de bir akaryakıt istasyonundaki görevliyi biber gazıyla etkisiz hale getiren kişiler, kasadan 5 bin TL civarında para alarak kaçtı.

Olay, Çan ile Bayramiç ilçeleri arasında hizmet veren bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Gece istasyona gelen ve kimliği henüz belirlenemeyen kişiler, petrol istasyonunun bahçesinin arka bölümünden yazıhane bölümüne yaklaştı. O sırada uyuyan görevlinin bulunduğu odanın penceresinden biber gazı sıkan hırsızlar, görevlinin dışarıya çıkmasını bekledi. Gazdan etkilenen görevliye bıçak ve sopalarla saldırarak etkisiz hale getiren hırsızlar, yazıhanede bulunan kasayı açarak, içinde bulunan yaklaşık 5 bin TL parayla kaçtı. Koluna ve başına aldığı darbelerle yaralanan görevli, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Olayla ilgili inceleme başlatılırken yaralanan görevli, hastanede tedavi altına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER