HaberlerGündemBeyonce Ödülü Alınca Gözyaşlarına boğuldu

Beyonce Ödülü Alınca Gözyaşlarına boğuldu

2014 MTV Video Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. ABD"nin California eyaletine bağlı Inglewood kentindeki "Forum" gösteri merkezinde başlayan görkemli tören öncesi, Ferguson"da polis tarafından vurularak yaşamını yitiren Michael Brown için saygı duruşunda bulunuldu.

Beyonce Ödülü Alınca Gözyaşlarına boğuldu

MTV Video Müzik Ödülleri"nde mini bir konser veren Beyonce"a eşi Jay Z"den duygulandıran bir sürpriz vardı… Eşi ünlü rapçi Jay-Z, kızları Ivy Blue ile eşlik etti. Jay Z"nin Beyonce"a yaptığı bu sürpriz karşısında Beyonce gözyaşlarına hakim olamadı. Jay-Z sadece sahneye küçük kızlarını çıkararak eşine sürpriz yapmakla kalmadı, Beyonce"a Michael Jackson Video Vanguard Ödülü"nü de sahnede kendi elleriyle verdi.

İLGİLİ HABERLER

Güzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vuruldu
SIRADAKİ HABER