HaberlerGündemBesni"de Hacı Halil-selvi Gölbaşı Öğrenci Yurdu Tamamlandı

Besni"de Hacı Halil-selvi Gölbaşı Öğrenci Yurdu Tamamlandı

Gaziantep’te ikamet eden Besnili İşadamı Hayrullah Gölbaşı’nın Adıyaman’ın Besni ilçesine yaptırdığı 40 kişilik öğrenci yurdu tamamlanarak faaliyete geçti.

Besni"de Hacı Halil-selvi Gölbaşı Öğrenci Yurdu Tamamlandı
Gaziantep’te ikamet eden Besnili İşadamı Hayrullah Gölbaşı’nın Adıyaman’ın Besni ilçesine yaptırdığı 40 kişilik öğrenci yurdu tamamlanarak faaliyete geçti.

Daha önce de Besni ilçesine Mahalle Konağı ve 24 derslikli okul yaptıran İşadamı Hayrullah Gölbaşı, son olarak eski Besni Devlet Hastanesi arkasında ilköğretim çağındaki öğrencilere 40 kişilik yurt yaptırarak hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Besni İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, Besmi İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İsmail İri ve Öz Ayhanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Ayhan, Hacı Halil-Selvi, Gölbaşı Öğrenci Yurdu’nu gezerek incelemelerde bulundu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Besni İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, Besnili hayırsever vatandaşların ilçeye yaptıkları yatırımların kendilerini mutlu ettiklerini belirterek, “Besnili hayırsever İşadamlarından Hayrullah Gölbaşı ilçemize Mahalle Konağı ve 24 derslikli okulun ardından bir de 40 kişilik öğrenci yurdu kazandırdı. Besnili hayırseverlerimizin ilçemize büyük katkıları var. Hacı Halil-Selvi Gölbaşı Öğrenci Yurdu çok güzel bir şekilde yapılarak tamamlanmış. Hayrullah Gölbaşı’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yurdumuz Besni’ye hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER