HaberlerGündemBerlin metrosundaki yangında 4 kişi yaralandı

Berlin metrosundaki yangında 4 kişi yaralandı

Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan Onkel Toms Hutte metro istasyonunda gece saatlerinde başlayan yangın saatlerce süren müdahalenin ardından sabaha karşı söndürülebildi.

Berlin metrosundaki yangında 4 kişi yaralandı

İtfaiye yetkililerinin bildirdiğine göre, metro istasyonunda gece yarısı bir dükkândan başlayarak çıkan yangının bir anda tüm istasyonu sardığı belirtildi.

Alevlerin istasyonun çatısına sıçramasının müdahaleyi zorlaştırdığını belirten itfaiye sözcüsü, 90 itfaiye görevlisinin saatlerce çalışmasıyla yangın ancak sabaha karşı kontrol altına alınabildiğini söyledi.

İtfaiye sözcüsü, istasyon yakınlarındaki bazı konutların tedbir amaçlı boşaltıldığını kaydetti.

Büyük zarara yol açan istasyon yangınında biri ağır, 4 kişinin yaralandığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER