HaberlerGündemBergüzar Korel ALS hastalığına nasıl destek çıktı?

Bergüzar Korel ALS hastalığına nasıl destek çıktı?

Bergüzar Korel, ALS hastalığıyla ilgili bağış kampanyasını şova dönüştürenlere ilginç bir gönderme yaptı.

Bergüzar Korel ALS hastalığına nasıl destek çıktı?

ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan “Ice Bucket Challenge” kampanyası dünyada hızla yayıldı. Herkesin başından aşağı buzlu su döküp paylaştığı videolara Bergüzar Korel"den çok ilginç bir karşılık geldi. Video çekmek yerine Instagram sayfasından ALS MNH Derneği"nin hesap numarasını paylaşan güzel oyuncu şu şekilde bir mesaj yayınladı:
 
“ALS hastalığına farkındalık yaratmak için yapılan kampanyada Aras Bulut İynemli ve Engin Öztürk"ün meydan okumasını kabul ediyorum. Bağışımı yapıyorum. ALS hastalığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, hasta ve hasta yakınlarının neler yaşadığını anlamak ve empati kurmak adına SANA meydan okuyorum. Sevgi ve saygılarımla…”

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER