HaberlerGündemBerberler Odası, Üyelerine Televizyon Dağıttı

Berberler Odası, Üyelerine Televizyon Dağıttı

İzmir Berberler Odası, bir süre önce gerçekleştirdiği piknikte yapılan çekilişi kazanan üyelerine hediyelerini verdi.

Berberler Odası, Üyelerine Televizyon Dağıttı
İzmir Berberler Odası, bir süre önce gerçekleştirdiği piknikte yapılan çekilişi kazanan üyelerine hediyelerini verdi.

Bu yıl 3. kez piknik düzenlediklerini hatırlatan İzmir Berberler Odası Başkanı Şükrü Bilgin, “Her yıl bahar aylarında yaptığımız piknik etkinliği artık gelenekselleşti. Çeşitli firmaların ve belediyelerin sponsorluğunda yaptığımız organizasyonda üyelerimiz aileleriyle birlikte hoş saatler geçiriyor. Camiamızda birlik ve beraberliğimizi pekiştiren piknikleri bundan sonra da coşkusunu artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Piknik organizasyonuna yoğun katılım sağlandığını sözlerine ekleyen Şükrü Bilgin, “Her yıl katılım artıyor. Bu durum da bizi sevindiriyor. Merkezden kaldırdığımız 17 otobüs ile üyelerimizi ve ailelerini piknik alanına taşıdık. Gün boyunca yiyecek, içecek ve çeşitli hediyeler ikram ettik. Zor günler yaşayan, geçim mücadelesi içinde sosyal yaşamlarını ihmal eden üyelerimizin aileleriyle birlikte güzel bir gün geçirmelerini sağladık” diye konuştu.

10 TELEVİZYON

Piknikte üyeleri arasında çekiliş de yaptıklarını belirten Bilgin, “Çekilişlerde 10 üyemiz televizyon, iki üyemiz de işyerleri için koltuk takımı kazandı. 10 üyemize televizyonlarını odamızın hizmet binasında teslim ettik. Koltuk takımı kazanan üyelerimizin ikramiyeleri de işyerlerine teslim edilecek’ dedi.

Çekiliş sonucu Ercan Parlatır ile Fethi Akçay koltuk takımı kazanırken, televizyon talihlisi berberler şu isimlerden oluştu: Engin Şimşek, Abdurrahman Özer, Kadir Aslanalp, Şenol Aksökek, Ahmet Canpolat, Ersoy Bilgin, Serdar Emrem, Levent Kayalı, Cahit Çalı ve Tanju Gülmez.

İLGİLİ HABERLER

Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Kocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıKocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldiVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldi​Van'da "Gençlik Ofisi Protokolü" imza töreni düzenlendi​Van'da "Gençlik Ofisi Protokolü" imza töreni düzenlendi​SİSKİ Müdürlüğü 2020 yılı verilerini açıkladı​SİSKİ Müdürlüğü 2020 yılı verilerini açıkladı
SIRADAKİ HABER