HaberlerGündemBelediye salgın sürecinde online etkinliklere ağırlık verdi

Belediye salgın sürecinde online etkinliklere ağırlık verdi

Salgın sürecinde etkinliklerine online olarak devam eden Adıyaman Belediyesi bu haftaki programında Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılıç'ın katılımıyla gerçekleşti çalışmalar hakkında değerlendirme yaptı.

Belediye salgın sürecinde online etkinliklere ağırlık verdi

Yerel sanatçılarla konser, tiyatro etkinliği ve bilgi yarışmalarıyla salgın sürecinde vatandaşların ev de sıkılmaması için programlar düzenleyen belediye bu hafta Kılıç'ın katılımıyla "Evde Kal-Kazan" adlı bilgi yarışmasını düzenledi.

Yarışmaya konuk olan Kılınç, belediyesi tarafından tamamlanan, sürdürülen ve proje aşamasında olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Türkiye’nin sağlık sistemindeki başarılarından bahseden Kılınç sağlıkta ilerleme kaydedildiğini ve daha da iyiye doğru gideceğini belirtti.

Yarışmada sorulan sorulara doğru cevap veren vatandaşlara, 3 adet tablet, 3 adet powerbank, 3 adet bakır işlemeli tepsi, 3 adet nostaljik radyo ve 3 adette bluetooth kulaklık hediye edilecek. Hediye kazananların listesi hafta içi çekilecek kurayla belirlenecek.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER