HaberlerGündemBelediye salgın sürecinde online etkinliklere ağırlık verdi

Belediye salgın sürecinde online etkinliklere ağırlık verdi

Salgın sürecinde etkinliklerine online olarak devam eden Adıyaman Belediyesi bu haftaki programında Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılıç'ın katılımıyla gerçekleşti çalışmalar hakkında değerlendirme yaptı.

Belediye salgın sürecinde online etkinliklere ağırlık verdi

Yerel sanatçılarla konser, tiyatro etkinliği ve bilgi yarışmalarıyla salgın sürecinde vatandaşların ev de sıkılmaması için programlar düzenleyen belediye bu hafta Kılıç'ın katılımıyla "Evde Kal-Kazan" adlı bilgi yarışmasını düzenledi.

Yarışmaya konuk olan Kılınç, belediyesi tarafından tamamlanan, sürdürülen ve proje aşamasında olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Türkiye’nin sağlık sistemindeki başarılarından bahseden Kılınç sağlıkta ilerleme kaydedildiğini ve daha da iyiye doğru gideceğini belirtti.

Yarışmada sorulan sorulara doğru cevap veren vatandaşlara, 3 adet tablet, 3 adet powerbank, 3 adet bakır işlemeli tepsi, 3 adet nostaljik radyo ve 3 adette bluetooth kulaklık hediye edilecek. Hediye kazananların listesi hafta içi çekilecek kurayla belirlenecek.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER