HaberlerGündemBelediye muhtarlara konteyner dağıttı

Belediye muhtarlara konteyner dağıttı

​Adıyaman Belediyesi muhtarlık bürosu veya binası bulunmayan mahalle muhtarlarına konteyner dağıttı.

Belediye muhtarlara konteyner dağıttı

Adıyaman merkezde yer alan 33 mahalle muhtarından bazılarının kendi ait yerlerinin olmaması hizmet noktasında sıkıntılar yaşanmasına neden olmaktaydı. Sıkıntıların ortadan kalkması için Belediye Başkanı Süleyman Kılınç tarafından konteyner olmayan mahallere konteyner dağıtımı yapıldı.

Yenipınar, Turgutreis, Yunus Emre, Kayalık ve İmamağa Mahalle muhtarlıklarına dağıtılmak üzere gerçekleştirilen konteyner dağıtım programına Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Belediye Başkan Vekili Demirhan Seçilmiş, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Haci Mustafa İlik, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve muhtarlar katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kılınç "Belediye olarak vatandaşların işlerini daha iyi ve sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri amacıyla muhtarlara her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm mahallelerimize hizmetlerimizi eşit şekilde götürmeye çalışıyoruz. İhtiyacı olan mahallelerimizin ihtiyaçlarını mümkün olduğunca gidermeye gayret ediyoruz. Bugünde yine bazı mahallelerimizin ihtiyaçlarını gidermek için bir araya geldik. Konteynere ihtiyacı olan Yenipınar, Turgutreis, Yunus Emre, Kayalık ve İmamağa Mahalle muhtarlıklarına konteyner teslimini yaptık. Hayırlı olsun." dedi.

Konteynerleri teslim alan muhtarlar ve dernek başkanları da yaptıkları konuşmada, yapılan destekle hem kendilerinin hem de vatandaşın işinin kolaylaşacağını söyleyerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER