HaberlerGündemBelediye hizmetler için bayram takımı kurdu

Belediye hizmetler için bayram takımı kurdu

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, günlük rutin hizmetleri aksatmadan huzur içinde bir bayram yaşamak için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

Belediye hizmetler için bayram takımı kurdu
Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, günlük rutin hizmetleri aksatmadan huzur içinde bir bayram yaşamak için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

Başkan Mustafa Çelik, belediye bünyesinde Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Park Bahçeler, Zabıta ve Veteriner Müdürlüğü'nden Bayram Takımı (Ekibi) oluşturduklarını belirterek, "Huzur içinde bir bayram yaşayabilmek için gerekli tedbirleri aldık. 222 camide bayram temizliği yaptık. 14 yeni süpürge aracıyla cadde ve sokaklarımızı temizledik. Bölgemizdeki 55 mezarlıkta temizlik ve çevre düzenlemeleri yaparak ziyarete hazır hale getirdik." dedi.

Başkan Mustafa Çelik, Bayram Takımı'nın aldığı tedbirleri şöyle açıkladı: "Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Park Bahçeler, Zabıta ve Veteriner Müdürlüğü bayramda da görev yapacak. Temizlik ekipleri çöp toplama ve süpürme işlemlerini ara vermeden sürdürecek. Parkların bakım ve temizliği kesintisiz yapılacak. Veteriner Müdürlüğü hijyen ve haşere ilaçlamasına, Zabıta Müdürlüğü de her gün saat 23’e kadar denetimlerine devam edecek. Valilik, Emniyet Müdürlüğü, Büyükşehir ve diğer belediyelerle de koordineli olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz."

Başkan Çelik, "Kocasinan Belediyesi sınırları içinde belediyeyi ilgilendiren her konuda vatandaşlarımız istek ve şikayetleri için 222 70 00 numaralı telefonu arayabilir, www.kocasinan.bel.tr e-posta adresinden de bize ulaşabilir." diye belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepkiİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepki
SIRADAKİ HABER