HaberlerGündemBelediye başkanından öğrencilere kitap

Belediye başkanından öğrencilere kitap

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek, "Ufka Yolculuk" bilgi ve kültür yarışması için kitap dağıttı.

Belediye başkanından öğrencilere kitap

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, "Ufka Yolculuk" bilgi ve kültür yarışmasının kitap dağıtım töreni için Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Öğrencilerle sohbet edip, okumanın önemi hakkında bilgiler veren Kılınç, daha sonra Türkiye geneli organizasyonunu Server Yaşam Vakfının yaptığı, Adıyaman il organizasyonunu ise Adıyaman Safvan-Der’in üstlendiği "Ufka Yolculuk" kültür yarışmalarının 9'uncusu olan "Sağlıklı Yaşam Konulu Kitap Okuma Yarışması" için öğrencilere kitap dağıttı.

Kitapları alan öğrenciler ise kitaplardan dolayı teşekkür edip, merak ettiği konularda Kılınç’a sorular sordular.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER