HaberlerGündemBelediye başkanından öğrencilere kitap

Belediye başkanından öğrencilere kitap

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek, "Ufka Yolculuk" bilgi ve kültür yarışması için kitap dağıttı.

Belediye başkanından öğrencilere kitap

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, "Ufka Yolculuk" bilgi ve kültür yarışmasının kitap dağıtım töreni için Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Öğrencilerle sohbet edip, okumanın önemi hakkında bilgiler veren Kılınç, daha sonra Türkiye geneli organizasyonunu Server Yaşam Vakfının yaptığı, Adıyaman il organizasyonunu ise Adıyaman Safvan-Der’in üstlendiği "Ufka Yolculuk" kültür yarışmalarının 9'uncusu olan "Sağlıklı Yaşam Konulu Kitap Okuma Yarışması" için öğrencilere kitap dağıttı.

Kitapları alan öğrenciler ise kitaplardan dolayı teşekkür edip, merak ettiği konularda Kılınç’a sorular sordular.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER