HaberlerGündemBelediye, AK Parti yöneticilerine hizmetlerini anlattı

Belediye, AK Parti yöneticilerine hizmetlerini anlattı

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, AK Parti Aksaray teşkilatına Aksaray’a yaptığı hizmetleri yerinde tanıttı.

Belediye, AK Parti yöneticilerine hizmetlerini anlattı
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, AK Parti Aksaray teşkilatına Aksaray’a yaptığı hizmetleri yerinde tanıttı.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, AK Parti Aksaray İl Başkanı M Fatih Yıldırıcı, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Kılıç ve teşkilat yönetimindeki tüm partililerle sabahın erken saatlerinde AKMEK’te bir araya geldi. Başkan Nevzat Palta, partili yöneticilere ilk olarak Sanayi ve Bilim Müzesi'ne dönüştürülen Azmi Milli fabrikasını gezdirdi ve restorasyon çalışmaları hakkında bilgi verdi. Zinciriye Medresesi'ni, tarihi Aksaray evlerini, tarihi köprüleri gezdiren Başkan Nevzat Palta, daha sonra parti yöneticileriyle birlikte otobüse binerek Kılıçaslan Hamamı, Eğri Minare, Somuncu Baba Külliyesi ve Kültür Merkezi, Ervah çevre düzenlemesi, seyir terası ve Kurtuluş ana yolunu gezdi. Bu yerlerde yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Başkan Nevzat Palta, tanıtım turunda Şeyh Hamit Mahallesi'nde asfalt çalışmalarını tanıttı, ardından belediyeye ait asfalt şantiyesini gezdirdi. AK Parti heyetini, toplu konut bölgesinde belediyeye ait spor komplekslerini ve itfaiye binasına götüren Başkan Nevzat Palta, daha sonra sırayla TOKİ bölgesinde yapılacak olan spor kompleksini, Nevşehir yolu üzerindeki alt geçit çalışmasını, Nakkaş Mahallesi'ndeki yol ve kaldırım çalışmasını, yine o bölgede yer alan belediyeye ait spor kompleksini ve Cumhuriyet Bulvarı'ndaki orta refüj ve kaldırım çalışmasını gösterdi.

Gezi hakkında değerlendirme yapan AK Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı, “Belediye başkanımızın 9 yılda yaptığı hizmetlerin sadece bir kısmını gezebildik. Mümkün olduğu kadar temel atma ve açılış törenlerine katıldığımız için bu yaptığımız gezide gördüğümüz hizmetler tabiri caizse bir parça gösterisi bile değil. Yani 5'te bir gibi ifade edeceğimiz şekilde bir gezi yaptık. Onun için bu geziler ve bilgilendirmeler önemli. Ben böyle bir organizasyon yaptığı için başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Haluk Şahin Yazgı “Gerçekten güzel bir gezi oldu. Önce tarihi yapılarımızı gezdik. Başkanımızı değerli açıklamalarda bulundu. Biz Aksaray’da medeniyetin tekrar ayağa kalkmasını gururla gördük. Bunun için başkanımıza özellikle teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER