HaberlerGündemBekir Aksoy'un Kaburgaları kırıldı

Bekir Aksoy'un Kaburgaları kırıldı

Geçtiğimiz yıl Derya Çavuşoğlu ile evlenen ve 5 ay önce baba olan Bekir Aksoy'un başına dün akşam çok talihsiz bir kaza geldi. Hırsız korkusu ile bütün evini kilitledikten sonra eğlenmeye giden Bekir Aksoy ve eşi eve geldiklerinde anahtarlarını unuttuklarını fark ettiler. Eve girmek için merdivenle üst katın camına tırmanan Aksoy düşerek kaburgalarını kırdı.

Bekir Aksoy'un Kaburgaları kırıldı

Beş ay önce baba olan oyuncu Bekir Aksoy, eşinin doğum yapmasının ardından Bodrum"a tatile gitti. Yaklaşık iki aydır ailesiyle Bodrum"da tatil yapan Aksoy, önceki gece talihsiz bir kaza yaşadı.
 
Eşiyle sahilde gezen Aksoy gece yarısı eve döndüğünde anahtarlarını içeride unuttuklarını fark etti. Çiftin Türkbükü"ndeki evlerinin yanındaki otele daha önce hırsız girdiği için kapılarını kilitledikleri öğrenildi. Evin arka bahçesinden yatak odasına girmek isteyen Aksoy, duvara tırmanırken düşerek kaburgalarını kırdı.

Düşmenin etkisiyle bayılan Aksoy"u eşi Derya Bodrum Acıbadem Hastanesi"ne götürdü. Yapılan tetkikler sonucu Aksoy"un iki kaburga kemiğinin ve sağ elinin 3 yerden kırıldığı ortaya çıktı. Yaklaşık 2.5 saatlik bir ameliayata giren Aksoy, daha sonra normal hasta bakım odasına alındı. Aksoy"un kalıcı bir rahatsızlığının olmayacağı ve hastaneden taburcu olduktan sonra fizik tedaviye başlayacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması
SIRADAKİ HABER