HaberlerGündemBBP ve Alperen Ocakları'ndan iftar programı

BBP ve Alperen Ocakları'ndan iftar programı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Büyük Birlik Partisi (BBP) Alperen Ocakları üyeleri, sahil bandında iftar programı düzenledi.

BBP ve Alperen Ocakları'ndan iftar programı
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Büyük Birlik Partisi (BBP) Alperen Ocakları üyeleri, sahil bandında iftar programı düzenledi.

İftar programına BBP Zonguldak İl Başkanı Ahmet Pulat, Türk Eğitim Sen Zonguldak İl Temsilcisi Şahin Ören, Ereğli Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Demirdüver ve Büyük Birlik Partisi üyesi yaklaşık 200 kişi katıldı. Sahil bandı havuz başında düzenlenen iftar yemeği sonrasında konuşan BBP Ereğli İlçe Başkanı Nizamettin Halıcıoğlu, "Böylesine güzel bir günde bir araya geldiğimiz için çok mutluyum. Cenab-ı Mevla'm bu mübarek Ramazan ayında tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazlarımızı kabul eylesin. Mevlam bu mübarek günlerde öz vatanlarında zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimize de yardım etsin. Biliyorsunuz Gazze’de İsrail haftalardır çocuk, kadın, yaşlı genç demeden katliam yapıyor. Biz Büyük Birlik Partisi olarak bu saldırıları ve katliamları lanetliyoruz. Her zaman mazlum Gazze halkının yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz." diye konuştu. Çay sohbetinin ardından partililer programdan ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Araç muayenelerinde yeni düzenleme yapıldıAraç muayenelerinde yeni düzenleme yapıldıMeteorolojiden buzlanma ve yağış uyarısıMeteorolojiden buzlanma ve yağış uyarısıBinalarda yağmur suyu toplama sistemi zorunlu hale getirildiBinalarda yağmur suyu toplama sistemi zorunlu hale getirildiMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepkiMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepkiHava sıcaklığı artmaya devam ediyorHava sıcaklığı artmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER