HaberlerGündemBazı bakanlık, kurum ve kuruluşlarla ilgili atama ve görevden alma kararları

Bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlarla ilgili atama ve görevden alma kararları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlarla ilgili atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlarla ilgili atama ve görevden alma kararları

Buna göre Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ali Çevik, Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Yasin Kalem, TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Yazıcı görevlerinden alındı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcılığına Mahir Gümüş, Çalışma Genel Müdür Yardımcılığına Hüseyin Seyrekoğlu, İş Başmüfettişliğine Hayati Mehmet İnam ve Savaş Van atandı.

Türkiye İş Kurumu genel müdür yardımcılıklarına Nadide Yiğiteli ve Samet Güneş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğüne Murat Oral atandı.

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığına Serkan Kayalar, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Aslan, Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Engin Emen, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Döner Sermaye İşletme Dairesi Başkanlığına Hasan Özkan, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Eyüp Selman Korten getirildi.

TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Hasan Pezük, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünde açık bulunan 1. Bölge Müdürlüğüne Necmettin Acar atandı.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel YÖK üyesi olarak görevlendirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER