HaberlerGündemBayram arifesinde mezarlıklar doldu taştı

Bayram arifesinde mezarlıklar doldu taştı

Ramazan Bayramı arifesinde mezarlıklar ziyaretçi akınına uğradı.

Bayram arifesinde mezarlıklar doldu taştı
Ramazan Bayramı arifesinde mezarlıklar ziyaretçi akınına uğradı.

Güller, karanfiller ile donatılan mezarlıklardan hoş tütsü kokuları yükseldi. Ziyaretler devam ederken mezarlıklar adeta çiçek bahçesine döndü. Yoğunluğun yaşandığı Adana Asri Mezarlığı’nda yaşlılar için tekerlekli sandalye ve sürekli ring halinde bulunan golf araçları ziyaretçileri yakınlarının kabirlerinin başına taşıdı. Adanalılar, Kur’an-ı Kerim okudukları akrabalarına bol bol dua gönderdi.

Adana Büyükşehir Belediyesi şehrin değişik bölgelerinden mezarlıklara ücretsiz servis koydu, şehir içi ulaşımı da arife gününden itibaren ücretsiz yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Yılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünYılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı
SIRADAKİ HABER