HaberlerGündemBaykan ilçesi Günbuldu köyü 10 gün süreyle karantinaya alındı

Baykan ilçesi Günbuldu köyü 10 gün süreyle karantinaya alındı

Siirt Valiliği, Günbuldu köyünde görev yapan öğretmenlerde Covid-19 tespit edilmesi nedeniyle 10 gün karantina kara alındığını açıkladı.

Baykan ilçesi Günbuldu köyü 10 gün süreyle karantinaya alındı

Valilikten yapılan açıklamada, "Baykan ilçemize bağlı Günbuldu köyünde koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle pozitif vaka ve temaslı vatandaşların tespit edilmesi ayrıca Günbuldu köyü İlk ve Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerde de virüs tespit edilmesi nedeniyle 03.04.2021- 13.04.2021 tarihleri arasında 10 günlük karantina uygulamasına geçilmesine, İlçe Hıfzısıhha Kurulunca oy birliğiyle karar verilmiştir." denildi.

Baykan İlçesine bağlı Günbuldu köyünde sağlık başta olmak üzere tüm ihtiyaçlar için her türlü tedbirin alındığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER