HaberlerGündemBayırlı: ”içinde Bulunduğumuz Durumun Farkındayız”

Bayırlı: ”içinde Bulunduğumuz Durumun Farkındayız”

Cumartesi günü deplasmanda oynadığı Yeni Malatyaspor maçını kaybeden Aydınspor 1923’ün Başkanı Süha Bayırlı, “İçinde bulunduğumuz durumun farkındayız” dedi.

Bayırlı: ”içinde Bulunduğumuz Durumun Farkındayız”
Cumartesi günü deplasmanda oynadığı Yeni Malatyaspor maçını kaybeden Aydınspor 1923’ün Başkanı Süha Bayırlı, “İçinde bulunduğumuz durumun farkındayız” dedi.

Yeni Malatyaspor karşısında ilk yarıda takımlarının iyi mücadele ettiğini ifade eden Süha Bayırlı ilk yarının sonunda yedikleri golün dengelerini bozduğunu söyledi. Bayırlı; “İlk yarıda iyi bir oyun sergiledik ve golü bulduk. İkinci yarının sonunda kalemizde gördüğümüz gol dengemizi bozdu. Güven kaybı oluştu. İkinci yarının başında kalemizde gördüğümüz golden sonra gol arayışına girdik. Girdiğimiz iki pozisyondan sonuç alamadık. Rakibimizin tecrübe farkı ortaya çıktı“

SPEKÜLASYONLAR VAR

Aydın’da çeşitli dedikodular olduğunu ve takıma içeriden ve dışarıdan müdahale edilmeye çalışıldığını öne süren Bayırlı, “Şehirde çeşitli spekülasyonlar dolaşıyor. Takımda sorun olduğunu biliyoruz. İçinde bulunduğumuz durumun farkındayız. Hocamız ve takımımızla görüşmeler yapıyoruz. Futbolcularımızda içinde bulunduğu durumdan memnun değil. Yarın yapacağımız yönetim kurulu toplantısında takımın durumunu görüşüp, önlem alacağız” dedi.

MADDİ SORUN YOK

Aydın’da son dönemde dile getirilen takımdaki maddi yönde sıkıntıların olup olmadığı yönündeki soruyu da cevaplandıran Bayırlı, “Futbolcularımıza zamanı geldiğinde ödemeler yapılıyor. Bazılarının zamanı kısa bir süre geçiyor olabilir. Şu an için maddi bir sıkıntımız yok. Maç kazandığımızda daha fazla destek bulabiliriz” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Doğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladı
SIRADAKİ HABER