HaberlerGündemBatman Valisi Şahin Kozluk'ta incelemelerde bulundu

Batman Valisi Şahin Kozluk'ta incelemelerde bulundu

Batman Valisi Hulusi Şahin, birtakım incelemelerde bulunmak üzere Kozluk ilçesini ziyaret etti.

Batman Valisi Şahin Kozluk'ta incelemelerde bulundu

Vali Şahin'i, Kozluk Kaymakamı Eyyüp Güngör, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Selim Kasacı ve birçok kurum amiri karşıladı.

İlk etapta Kozluk tarihi İbrahim Bey Camii'nde cuma namazını eda eden Şahin, ardından cami imamından caminin tarihi ve yapısı hakkında bilgi aldı.

Caminin restorasyonuyla ilgili de görüş alışverişinde bulunan Şahin, ardından tarihi Hıdır Bey Camii'nde incelemelerde bulundu.

Daha sonra çarşı merkezinde bulunan ve yeni kurulan halı sahada incelemelerde bulunan Şahin, ardından Bilge Hafızlık Erkek Yatılı Kur'an Kursu'nu ziyaret etti. Burada Kur'an-ı Kerim ve hafızlık eğitimi alan öğrencilerle sohbet eden Şahin, öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.

Kozluk Hükümet Konağını da ziyaret eden Şahin, daha sonra 29 Ekim Konferans Salonu'nda muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarların görev ve sorumluluklarının bilincinde olması gerektiğini belirten Şahin, muhtarların sorun ve taleplerini de dinledi.

Muhtarlarla yaptığı toplantının ardından Şahin, ilçeden ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Ziya Selçuk istifa mı ediyor? iddialarına MEB'den cevapZiya Selçuk istifa mı ediyor? iddialarına MEB'den cevap​Nusaybin’de PKK tarafından katledilen 5’i çocuk 8 köylü mezarları başında anıldı​Nusaybin’de PKK tarafından katledilen 5’i çocuk 8 köylü mezarları başında anıldıŞanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandıŞanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandıTürkiye'de ilk kez bir apartmana "Yeşilay" ismi verildiTürkiye'de ilk kez bir apartmana "Yeşilay" ismi verildiDünya Kudüs Haftası yarın başlıyorDünya Kudüs Haftası yarın başlıyor
SIRADAKİ HABER