HaberlerGündem​Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

​Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında yapıldı.

​Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

Batman Valiliğinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Hulusi Şahin, Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Defterdar Ali Osman Bilgili, BATSO Başkanı Abdulkadir Demir ve Batman Borsası Başkanı Arif Güneş katıldı. 

Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan Karakaya’nın Teknokent’in faaliyete başlama sürecine ilişkin yaptığı bilgilendirme sunumuyla başlayan toplantıda, Teknokent’in kuruluş sürecinin hızlandırılması ve devam eden inşaatın bir an önce tamamlanarak, Eylül 2021 tarihine kadar faaliyete başlanması için yürütülecek çalışmalar ele alındı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER